Zarządzanie szansami sprzedaży


Spójny proces obsługi leadów

Empireo wyposażone jest w narzędzia oraz widoki, które znacznie ułatwiają zarządzanie różnorodnymi, złożonymi procesami sprzedażowymi. A takie właśnie procesy są dla agencji reklamowej chlebem powszednim. Empireo oferuje Twojej firmie widok zarządzania szansami sprzedaży, dzięki któremu procesy sprzedaży staną się czytelne i przejrzyste. To najlepszy sposób na efektywne monitorowanie i spójne zarządzanie leadem.


Kluczowe możliwości:

  • Samodzielne tworzenie nowych kampanii, których ilość nie jest w żaden sposób ograniczona.
  • Definiowanie poszczególnych etapów szans, dzięki czemu będziesz w stanie odzwierciedlić wszystkie procesy sprzedażowe Twojej agencji reklamowej.
  • Automatyczne raporty, czyli prosty sposób na analizowanie takich danych jak lejek sprzedaży, jego konwersja czy też aktywność handlowców.
  • Dostępność wszystkich danych w jednym miejscu - ponieważ szanse powiązane są z historią kontaktu z kontrahentem, ofertami i zamówieniami.

Szanse sprzedaży są świetnym sposobem na to, byś zawsze wiedział na jakim etapie sprzedaży jesteś z potencjalnymi klientami. Przejrzysty, zbiorczy widok informuje o potrzebie konkretnego działania z każdym z leadów. Nie ma więc mowy o tym, że jakiś klient nie doczeka się obiecanej umowy czy kontaktu telefonicznego.

Wypróbuj bezpłatnie system. 30 dni za darmo. Bez zobowiązań.