FAQ


Najczęściej zadawane pytania na temat systemu dla agencji reklamowej i marketingowej

Co to znaczy, że system Empireo jest dostępny w SaaS-ie?

Oznacza to, że udostępniamy Ci system Empireo w ramach usługi wynajmu. Opłacasz abonament miesięczny lub roczny i korzystasz z systemu z użyciem przeglądarki internetowej. Nie ma potrzeby instalacji systemu. System jest mobilny i możesz go zabrać ze sobą wszędzie, gdzie chcesz.


Czy podane ceny są cenami netto?

Tak, wszystkie zawarte w cenniku kwoty są kwotami netto. Należy do nich doliczyć 23% podatek VAT.


Czy system może zostać zainstalowany na moim serwerze?

Tak, oferujemy takie rozwiązanie. Jeżeli preferujesz samodzielne utrzymanie systemu skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły takiej współpracy.


Czy mogę wypróbować Empireo zanim zdecyduję się na wynajem?

Jak najbardziej. Załóż całkowicie darmową wersję demo i korzystaj z wszystkich możliwości systemu. Możesz korzystać z niej przez 30 dni bezpłatnie i bez zobowiązań.


A co, jeśli moje potrzeby są niestandardowe?

Klientom z wymaganiami wykraczającymi poza naszą standardową ofertę polecamy wersję Dedicated. Jeśli zdecydujesz się na tę węrsję, możemy dowolnie rozszerzyć zakres funkcjonalny Twojego systemu. Skontaktuj się z nami — wspólnie stworzymy wizję rozwiązania dla Ciebie.


Czy istnieje możliwość zakupu systemu?

Tak, system jest wtedy instalowany na Twoim serwerze.


Czy wdrożenie jest skomplikowane?

Nie. Jeżeli decydujesz się na wynajem systemu możesz wprowadzać dane bezpośrednio do wersji testowej, która będzie Twoim docelowym systemem. Korzystasz z niej za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Nie musisz niczego instalować. Jeżeli preferujesz zakup systemu lub potrzebujesz integracji z systemem ERP to do rozpoczęcia pracy w domyślnej konfiguracji wystarczy instalacja systemu oraz integracji i szkolenie. Oczywiście na Twoje życzenie możemy poszerzyć wdrożenie o dodatkowe usługi (np. stworzenie indywidualnych szablonów dokumentów).

Wypróbuj bezpłatnie system. 30 dni za darmo. Bez zobowiązań.