Questy

Producent rozwiązań IT dla biznesu

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą Questy – doświadczonym producentem i dostawcą oprogramowania dla biznesu, w tym systemu Empireo. Od 2002 roku działamy na polskim rynku B2B, wspierając klientów biznesowych rozwiązaniami informatycznymi, które pomagają realizować założone strategie i osiągać ambitne cele. Naszymi klientami są zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań informatycznych, które wspierają rozwój biznesu. Chcemy przekazywać naszym klientom dopasowane i elastyczne narzędzia, które sprawią, że będą robić to, co robią, z jeszcze lepszymi efektami. W dłuższym okresie dążymy do zostania najlepszym dostawcą rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w organizacjach na całym świecie.

Jak działamy?

Projekty IT realizowane są w firmie Questy zgodnie z najlepszymi dostępnymi metodykami: PRINCE2 i SCRUM. Wsparcie systemów jest natomiast prowadzone w oparciu o praktyki ITIL. Pracownicy firmy Questy są również cenionymi analitykami wymagań, co potwierdza certyfikat REQB. Dołącz do licznego grona zadowolonych klientów!

Stawiamy na:

  • łatwą komunikację – przykładamy dużą wagę do zrozumienia potrzeb klientów,
  • konkretne zasady – wypracowaliśmy standardy współpracy, które dają przewidywalne rezultaty i sprawdzają się,
  • myślenie biznesowe – dostarczamy narzędzia, które generują zysk, oszczędności lub poprawę jakości funkcjonowania przedsiębiorstwa,
  • bezpieczeństwo– dbamy na najwyższym poziomie o informacje, którymi dzieli się z nami klient,
  • elastyczność – każdy biznes jest inny, dlatego dbamy o elastyczność naszych rozwiązań.

Szukasz większego rozwiązania?

Poznaj system Aura Business. Przeznaczony jest on dla organizacji, które oczekują kompleksowych rozwiązań, usprawniających procesy biznesowe. Są to elastyczne i komplementarne dla ERP narzędzia wsparcia sprzedaży, marketingu oraz zarządzania usługami. Uwzględniamy indywidualne wymagania, dopasowując technologię do wizji rozwoju przedsiębiorstwa.

Referencje – sprawdź, co mówią o nas klienci.
Case study – przeczytaj, jak przebiegały wdrożenia systemu Aura Business.