Rozwijaj z nami Empireo

Program partnerski

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Questy – Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Twoje dane będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody. Posiadasz dostęp do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu i ich usunięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@questy.pl z adresu, którego dotyczy zgoda. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich przetwarzania uniemożliwia nam obsługę Twojego zgłoszenia.

Wspólnie stwórzmy najlepszy system dla branży reklamowej

Masz doświadczenie w branży reklamowej? Chcesz wspólnie z nami stworzyć najlepszy system do zarządzania agencją reklamową i marketingową?

Oferujemy współpracę nad rozwojem systemu, która jest korzystna dla obu stron. Dołącz do programu partnerskiego, aby otrzymać atrakcyjne benefity.

Skontaktuj się z nami, aby wspólnie określić, jak może wyglądać nasza współpraca.