Koordynacja pracy zespołu


Wyższy poziom komunikacji

Skuteczna praca agencji reklamowej wymaga odpowiedniej koordynacji, ponieważ w większości zleceń bierze udział wielu pracowników z różnych działów. Niezależnie, czy chodzi o zaprojektowanie, zaplanowanie i umieszczenie reklamy w mediach czy tworzenie stoisk reklamowych, jest to z reguły praca zespołu. Empireo pomoże Ci skoordynować te przedsięwzięcia i optymalnie wykorzystać czas Twoich pracowników.


Kluczowe możliwości:

  • Zadania i zdarzenia - czyli podstawowe narzędzie do koordynowania pracy, wraz z szeregiem przydatnych możliwości. Empireo pomoże Ci zaplanować przyszłość (zadania) oraz analizować przeszłość (zdarzenia). Możesz je dowolnie wiązać z pracownikami, kontrahentami, dokumentami i procesami.
  • Tworzenie własnych typów zadań - ponieważ w tak kreatywnej branży potrzeby Twojej agencji mogą być unikatowe oraz szybko ewoluować.
  • Kalendarz - czyli narzędzie do łatwej koordynacji pracy Twojej i Twoich pracowników. Umożliwia podgląd bieżących zadań i delegację nowych oraz gwarantuje, że nikt o niczym nie zapomni.

Dzięki Empireo i zaimplementowanym w nim zadaniom i zdarzeniom utworzysz jasny, spójny plan działania dla wszystkich pracowników Twojej agencji reklamowej. Na współdzielonym kalendarzu szybko sprawdzisz dostępność poszczególnych członków zespołu. Zdarzenia ułożą się w czytelną historię współpracy z klientem, w której łatwo odnajdziesz poczynione z nim wcześniej ustalenia.

Wypróbuj bezpłatnie system. 30 dni za darmo. Bez zobowiązań.