Ofertowanie i zamówienia


Szybkie tworzenie dokumentów

Ofertowanie to kluczowy krok na każdej ścieżce sprzedaży. Jak na tym etapie może Cię wesprzeć Empireo? Przede wszystkim umożliwiając łatwe zadbanie o spójny, profesjonalny i atrakcyjny wygląd ofert. Przygotowane w systemie szablony dokumentów zachowują wizualną identyfikację Twojej agencji reklamowej i są dostępne dla wszystkich handlowców. Zaakceptowaną ofertę w mgnieniu oka zamienisz na dokument zamówienia.

Kluczowe możliwości:

  • Tworzenie własnych szablonów ofert, które pozwala Ci jeszcze bardziej spersonalizować ofertę.
  • Przypomnienia dla zadań powiązanych z ofertą, dzięki którym zawsze skontaktujesz się na czas z klientem, któremu złożyłeś propozycję.
  • Powiązanie ofert z szansami sprzedaży i kartą kontrahenta, co pozwala na łatwe odszukanie informacji na temat przesłanych konkretnemu klientowi propozycji.
  • Ponawianie zamówień. Ponieważ w branży reklamowej zdarzają się zamówienia cykliczne lub bardzo do siebie podobne, Empireo oferuje Ci możliwość ich łatwego ponawiania.
  • Zamówienia wewnętrzne, dzięki którym Twoi pracownicy mogą składać w systemie zamówienia na przykład na materiały, których będą potrzebowali do realizacji zlecenia.

Funkcja ofertowania oraz zarządzania zamówieniami znacznie ułatwia oraz przyspiesza obsługę klienta. Wraz ze wzrostem Twojej agencji reklamowej lub marketingowej staje się ona coraz bardziej przydatna, pomagając zapanować nad ilością różnorodnych propozycji przesyłanych licznym kontrahentom.

Wypróbuj bezpłatnie system. 30 dni za darmo. Bez zobowiązań.