Historia współpracy z kontrahentami


Proste segmentowanie kontrahentów

W branży reklamowej nie można przecenić wartości dobrego kontaktu z kontrahentem. Wiele zleceń i projektów wymaga poczynienia szeregu ustaleń, a komunikacja często jest dodatkowo skomplikowana obecnością plików, zdjęć i dokumentów. Empireo ułatwi Twojej agencji reklamowej gromadzenie informacji o wykonanych do tej pory i zaplanowanych wobec kontrahenta działaniach. Możesz powiązać z nim spotkania, korespondencję mailową i wszelkie inne zdefiniowane przez Ciebie zdarzenia. Pozwoli to uzyskać kompletną historię kontaktów - prawdziwą skarbnicę wiedzy dla Ciebie i Twoich pracowników.


Kluczowe możliwości:

  • Zadania i zdarzenia – umożliwiają tworzenie kompleksowej historii kontaktów z kontrahentem, w której znajdą się opisy poczynionych ustaleń, przesłane oferty i tym podobne informacje.
  • Tworzenie własnych pól na kartotece klienta - czyli sposób na dowolną segmentację Twoich klientów i wyszukiwanie ich po statusie współpracy, branży, skali czy dowolnej innej, ważnej dla Twojej agencji zmiennej.
  • Ewidencja wiadomości e-mail – w kartotekach kontrahentów automatycznie archiwizują się powiązane z nimi wiadomości e-mail.

Zebrane w historii kontaktów dane są łatwo dostępne dla wszystkich zaangażowanych w projekt pracowników, dzięki czemu będą mogli lepiej i szybciej obsłużyć Twoich klientów. Ty zaś zyskujesz narzędzie, które będzie gromadzić cenną wiedzę na temat Twoich klientów. Pozwoli to Twojej agencji reklamowej tworzyć lepiej dopasowane projekty i oferty.

Wypróbuj bezpłatnie system. 30 dni za darmo. Bez zobowiązań.