Panel klienta

Rejestracja zleceń online

Zadowoleni klienci

Panel klienta to wygodne i proste w obsłudze narzędzie do rejestrowania zgłoszeń online. Twoi klienci zyskają możliwość tworzenia zgłoszeń w wygodnym dla nich momencie. Mogą to zrobić za pośrednictwem dowolnego urządzenia, które łączy się z Internetem. Panel klienta jest dostosowany do komputerów, a także urządzeń mobilnych — tabletów i telefonów. To zdecydowanie podniesie jakość oferowanych przez Ciebie usług i wpłynie pozytywnie na zadowolenie klientów.

Twoi pracownicy także zyskują

Rejestrowanie zgłoszeń stanie się samoobsługowe. Klienci nie będą odrywać Twoich pracowników od wykonywanych działań (np. napraw). To zdecydowanie wpłynie na szybkość realizacji zleceń, ponieważ serwisant nie będzie musiał odbierać wielu telefonów oraz kontaktować się wielokrotnie w celu doprecyzowania zgłoszenia.

 

Kiedy pracownik dowie się o nowym zgłoszeniu? 

W momencie otrzymania powiadomienia mailowego, lub automatycznie po dodaniu zgłoszenia przez klienta zauważy je na swoim pulpicie ze sprawami do przetworzenia. To szybkie i wygodne.

Panel klienta w systemie dla firmy - CRM - Empireo

Automatyzacja i pewność ustaleń

Proces rejestrowania i przyjmowania zleceń z wykorzystaniem panelu klienta staje się prosty i zdecydowanie tańszy. Wystarczy, że przeanalizujesz liczbę kontaktów telefonicznych od klientów, długość takich rozmów, liczbę wymienionych wiadomości mailowych w celu doprecyzowania zgłoszenia, czas poświęcony na wyszukiwanie ustaleń z klientem, zapomniane zgłoszenia od klientów w natłoku pracy a szybko dojdziesz do wniosku, że panel klienta usprawni, przyspieszy i obniży koszty obsługi klienta.

Panel klienta to także pewność. Wszystkie ustalenia z klientem będą zapisane w systemie i łatwo dostępne.

Mobilny

Elastyczny

Kompleksowy

Najważniejsze możliwości i korzyści

  • Samodzielne rejestrowanie zgłoszeń przez klienta
  • Dostęp klienta do realizowanych dla niego zleceń
  • Szybsza i tańsza obsługa zgłoszeń
  • Oszczędność czasu
  • Sprawniejsza realizacja zleceń

Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować