Zarządzanie uprawnieniami

zwiększ komfort użytkowników

Korzystanie z systemu do zarządzania firmą, który ma wiele funkcji może czasami wydawać się trudne. Kiedy korzysta z niego wielu użytkowników, może też wydawać się, że nie wszystkie informacje są bezpieczne. Ale wcale nie musi tak być! Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni system. Taki, który można dopasować do potrzeb użytkowników. I taki, który zapewni maksymalne zabezpieczenie Twoich danych. Dowiedz się, jak działa zarządzanie uprawnieniami w systemie Empireo!

Jak działa zarządzanie uprawnieniami?

Zarządzanie uprawnieniami w systemie Empireo polega na przydzielaniu konkretnym użytkownikom systemu możliwości odczytu lub edycji konkretnych danych. Uprawnienia przydzielane są do profili użytkowników, które możesz samodzielnie tworzyć i w łatwy sposób przypisywać do nich wybranych pracowników. W ten sposób szybko określisz, do jakich obszarów systemu mają dostęp osoby na stanowiskach kierowniczych, a do jakich na przykład przedstawiciele handlowi. Jak przebiega nadawanie uprawnień w systemie? Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć. Podział uprawnień na kategorie zapewnia przejrzystość i znacznie usprawnia poruszanie się po nich.

 

Co zyskasz?

Co dzięki temu zyskasz? Przede wszystkim ułatwisz swoim pracownikom korzystanie z systemu – łatwiej będzie im poruszać się po nim, kiedy nie będą atakowani przez masę nieistotnych dla nich informacji. Po drugie – nie wszyscy pracownicy powinni mieć wgląd we wszystkie dane. Kiedy każdy ma dostęp tylko do tego, do czego powinien, wzrasta bezpieczeństwo i komfort użytkowania systemu.

Mobilny

Elastyczny

Kompleksowy

Najważniejsze korzyści:

  • dostosowanie systemu do potrzeb jego użytkowników,
  • komfort podczas korzystania z systemu,
  • zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich danych,
  • łatwe przydzielanie uprawnień,
  • możliwość zarządzania uprawnieniami dotyczącymi wielu obszarów systemu.

Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować