Repozytorium plików

zawsze dostępne i aktualne

Podstawą skutecznej współpracy w obrębie firmy oraz z kontrahentami jest dobra komunikacja. Dobra, czyli sprawna, uporządkowana i płynna. I w tym przypadku pomocny okazuje się system CRM. Na usprawnienie komunikacji korzystnie wpływa między innymi integracja CRM-u z serwerem pocztowym. Dostęp do wszystkich wiadomości mailowych z poziomu systemu to coś, co ułatwi pracę Twoim handlowcom. Wbudowany w system CRM komunikator także usprawnia porozumiewanie się. Można go używać w każdym miejscu systemu, a wygoda jego obsługi jest tylko jedną z wielu jego zalet. Ale to oczywiście nie wszystko. Empireo został także wyposażony w wygodne i bardzo praktyczne repozytorium plików.

Zalety repozytorium plików

Jakie jest podstawowe zadanie repozytorium? Służy ono do archiwizacji wszystkich plików Twojej firmy. Jest dostępne w każdej chwili i z każdego miejsca – tak samo jak wszystkie inne dane w systemie CRM. Umieszczenie plików w systemie niesie za sobą szereg korzyści. Po pierwsze – dodane do repozytorium pliki są naprawdę bezpieczne. Nie musisz martwić się o ich zniknięcie w przypadku awarii komputera czy innego wypadku. Repozytorium plików ogranicza także liczbę nieporozumień. W jaki sposób? Wszyscy Twoi pracownicy korzystają z tych samych plików czy wzorów dokumentów. Nie dość, że ułatwia to ich pracę, to jeszcze Twoja firma zyskuje profesjonalny wizerunek dzięki korzystaniu z jednego ustalonego szablonu dokumentów.

 

Dostosuj repozytorium do potrzeb firmy

Do repozytorium plików mogą mieć dostęp wszyscy Twoi pracownicy. Chyba, że tego nie chcesz – wtedy w łatwy sposób możesz ustawić uprawnienia do odczytu i edycji plików w repozytorium. Masz także możliwość tworzenia dowolnych katalogów w Twoim repozytorium. To ty decydujesz, w jaki sposób uporządkować firmowe pliki. Możesz być pewien, że uporządkowany katalog plików to dobry sposób na przyspieszenie pracy. Zwłaszcza, jeśli jest on wyposażony w wygodną wyszukiwarkę, a dodawanie plików jest dziecinnie proste.

Mobilny

Elastyczny

Kompleksowy

Najważniejsze korzyści:

  • spójna baza firmowych plików,
  • stały dostęp do plików,
  • bezpieczeństwo plików,
  • pracownicy korzystają z tej samej wersji plików,
  • możliwość tworzenia własnych katalogów,
  • zarządzanie uprawnieniami do katalogów,
  • zaawansowana wyszukiwarka plików,
  • łatwa obsługa repozytorium.

Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować